אתה יכול להשפיע על המציאות שלך

אם המציאות שלך אינה מרצה אותך, אם אתה מוצא את עצמך לחוץ, מובס, לא מבין מדוע חייך נראים בדיוק ההפך ממה שתכננת או ייחלת, ואף מחפש אחר טיפול במחלה פיזית ממנה אתה סובל- חשוב שתבין כי ניתן לשנות מציאות קיימת.

זה נכון, בשנים האחרונות ישנם לא מעט "מטפלים" "מאמנים אישיים" ושאר שרלטנים  שמציעים סדנאות והדרכות שאמורות לשנות את החיים, תוך שמדובר בדברי הבל ריקים מתוכן. לכן חשוב לדעת כי שינוי אמיתי ותפיסת מציאות באופן נכון, מתאפשרת רק כאשר אתה מצליח לקלוט את חייך כמו שהם. לצאת מהמטריקס, ולהבין כי מה שחשבת שנכון עד כה, אינו באמת נכון.

אז כיצד משנים מציאות קיימת?

בראשית עליך להבין כי תמיד ישנה בחירה. אתה יכול לבחור לנהל את החיים על פי מה שהכתיבו לך מאז היותך ילד, ואתם יכול לבחור להתנער מדפוסים חוזרים, ממחשבות שתוקעות אותך במקום לא נעים, כמו גם מדרכי חשיבה קדומות.

כדי לשנות מציאות אינך צריך לבטל את עצמך או להעלים מחשבות ורגשות ובכך "לטמון" אותן עמוק במגירה, להפך! בשינוי המציאות עליך להכיר במוח שלך שדוחק מחשבות לפינה, אך בעת הדחיקה והצנעת הרגשות, מאפשר לכל הנטמן בתת מודע, לנהל את חייך.

אז כיצד אפשר להשפיע על המציאות הקיימת ולשנות אותה?

בראשית חשוב להכיר בכך שאתה סובל. כי אתה לא מרוצה וחייך דורשים שינוי או טיפול בחוסר מימוש והגשמה. בכך חשוב לקבלת תמיכה מהסביבה הקרובה ולהבין כיצד תוכל לבצע שינויים. כיום, באמצעות שינוי דרך הכרת התת מודע, תוכל להבין מהם הטריגרים שמפעילים אותך, מדוע אותם טריגרים קיימים בתת מודע שלך וכיצד תוכלו לנהל אותם. ניהול נכון של מחשבות, ניתוב אמיתי של רגשות וידיעה כי השינוי דורש תרגול אך אפשרי, הם המפתח ליצירת מציאות חדשה.

באמצעות טיפול פסיכותרפיה מקצועי, באמצעות קבלת תמיכה על ידי הצטרפות לסדנאות הכרות עם המטאיזם, תרגול יוגה ומדיטציה להשקטת מחשבות שליליות, ומבט עמוק על חייך בעבר, בהווה ובעתיד – יתאפשר שינוי נכון, אמיתי ומתבקש. בכך תוכל לשנות את המציאות הקיימת ולהטיב עם חייך, בכל גיל ובכל מצב.