למה צריך להקליט ישיבות

הקלטת ישיבות ופגישות יכולה להיות כלי שימושי למשתתפי הפגישה. הם יכולים להפיק תועלת מלהכיר את הנאמר במהלך הפגישה ולעיין בו מאוחר יותר.

יש להקליט פגישות כי הן מהוות חלק חשוב מהתרבות והזהות של הארגון. הקלטת הפגישות מקלה גם על מי שלא נכח בפגישה להתעדכן במה שהוחלט. ניתן לראות את החשיבות של הקלטת פגישות בכמה חברות אימצו את הנוהג הזה, כולל מיקרוסופט, אמזון, גוגל ופייסבוק.

היתרונות של הקלטת פגישות הם רבים. הקלטת פגישה מאפשרת לאנשים לסקור אותה למקרה שפספסו משהו או הוסח דעתם ממשהו אחר. זה גם מאפשר לאנשים להשמיע את הפגישה אם הם זקוקים להבהרה על מה שנדון בפגישה.

כאשר אתה מנהל שיחה עם מישהו, אתה נוטה לזכור רק חלקים מהנאמר ולא כל מה שנאמר במהלך השיחה. הקלטת שיחות יכולה לעזור לך לקבל מידע מדויק יותר על מה שנדון במהלך השיחות הללו.

איך מבצעים הקלטה בצורה נכונה 

ישנן דרכים רבות ושונות להקלטת דיון או פגישה. חלקם כוללים שימוש במקליט דיגיטלי, אפליקציית הקלטת אודיו או אפליקציית תזכיר קולי.

כאמור, הדרך הנפוצה ביותר להקליט פגישות היא באמצעות מקליט דיגיטלי. מכשירים אלו קלים לשימוש וניתנים לשימוש בכל מכשיר עם מיקרופון. מקליטים דיגיטליים הם גם ניידים וניתן להשתמש בהם במשרד או מחוצה לו.

אם ברצונך להשתמש באפליקציית הקלטת אודיו, תזדקק לציוד המקליט קול במכשיר שלך. אם יש לך ציוד נוסף, אתה יכול להשתמש במתאם המחבר את הטלפון החכם שלך למחשב או למחשב הנייד שלך כדי להקליט פגישות מרחוק.

אפליקציות תזכורות קוליות מאפשרות למשתמשים להקליט את התזכירים הקוליים שלהם בטלפונים החכמים או הטאבלטים שלהם ולשלוח אותם בדוא"ל או בהודעת טקסט פשוטה בלחיצה אחת בלבד.