מה חשוב לדעת בבחירת ריהוט גן?

ריהוט גן הוא אחד הדברים החשובים בגינה. זהו פריט חובה לכל גינה, וניתן להשתמש בו בדרכים שונות. מגוון השימושים לריהוט גן הופך אותו לנכס יקר ערך לכל בית. ניתן למצוא למכירה דברים כמו ספסלים, שולחנות, כיסאות ואדניות בהמון צורות וגדלים שונים. כל סוגי ריהוט הגן שאתם צריכים לגינה שלכם צריכים להיות עשויים מחומרים עמידים כמו עץ או מתכת. 

מה המטרה של ריהוט גן?

ריהוט גן כזה לא רק שכיף לקשט איתם אלא גם עוזר לשמור על הגינה נקייה ומסודרת. ריהוט גן עושה נהדר מתנות לגננים, והוא גם מאוד מושך את העין כאשר מוצג עם פרחים או צמחים אחרים. ריהוט גן יכול לשמש כמעט בכל מקום בגינה ואפילו בחוץ ביום שמשי. הוא נותן צל נהדר מקרני השמש, מאפשר להגיע ליותר אור לקרקע ומונע כניסת חרקים לבתים דרך רשתות חלונות.

קיימים סוגים רבים של ריהוט גן בשוק. לאחר בחירה מדוקדקת, תוכל לבחור את המתאים ביותר לצרכים שלך. עם בחירה נכונה של ריהוט גן, תוכלו ליצור מרחב מחיה חיצוני יפהפה.

מחפשים כורסאות אירוח? בקרו באתר >>>

איזה ריהוט גן קיים בשוק?

ניתן למצוא ריהוט גן במגוון רחב של צורות. מעיצובים קטנים ופשוטים ועד עיצובים גדולים ומורכבים. כדי לבחור את ריהוט הגן המתאים לגינה שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים כמו עיצוב, חומר, צבע, סגנון וכו'. המדריך הבא יעזור לכם להבין את סוגי ריהוט הגן השונים וכיצד תוכלו למצוא את המוצר המתאים לגינה שלכם. להלן תיאור קצר של כל סוג. תכונות ספציפיות: 

  1. חומר: עץ או פלסטיק 
  2. עיצוב: סגנון מסורתי, סגנון מודרני, סגנון אקלקטי, סגנון עכשווי וכו' 
  3. צבע/דפוסים: יכול להיות דקורטיבי או פונקציונלי וכאלה שניתן לראות אותם מכל הכיוונים