מה הם תשמישי קדושה?

בסופו של דבר כאשר אנחנו מסתכלים על הדת אנו צריכים לזכור כי המעשים הם אשר חשובים ולהם יש השפעה עצומה על מי שאנו ומה שאנחנו. כל אדם צריך להתנהג בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי לקיים את מצוות הדת כמו קריאת הגדה של פסח בחג. העניין הוא שאי אפשר לדבר על הדת גם מבלי להזכיר את כל הדברים שמסביב כמו למשל תשמישי קדושה. עליכם להבין כי חלק מרכזי מן הדך היהודית נמצא בתשמישים אלו ויש לו השפעה אדירה עלינו ועל חיינו. לכן השאלה מה הם תשמישי קדושה היא קצת שאלה שלא במקום וזאת עקב העובדה כי השתמישים הם אחד הדברים הכי מוכרים בדת היהודית. קשה לתאר בית כנסת שאין בו תשמישים או בית של אדם מאמין אשר אין בו תשמישים מכיוון שהם מהווים חלק כל כך גדול מן הדת שלנו.

>רכשו תפילין באתר חב"ד שופ

מדוע יש משמעות כל כך גדולה לשאלה מי ייצר את התשמישים?

העובדה כי התשמישים הם כל כך חשובים ויש להם השפעה כל כך גדולה עלינו משמעה כי אנו חייבים להבטיח כי הם יהיו האיכותיים ביותר שיש. ככל שהתשמישים יהיו יותר איכותיים כך אנו נוכל להיות מרוצים יותר ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין שיש משמעות אדירה לשאלה מי ייצר את התשמישים ואנו חייבים לתת על כך את הדעת. ככל שהיצרן של התשמישים יהיה ברמה יותר גבוהה כך התשמישים יהיו יותר טובים. לכן אתם צריכים להבין שיש משמעות אדירה לשאלה מי היצרן של התשמישים ואנו חייבים לתת על כך את הדעת לפני שאנו קונים אותם.

אל תקנו תשמישים מבלי לבחון את הניסיון של החברה אשר ייצרה אותם

כאשר אתם בוחנים חברה המכינה את התשמישים אתם חייבים להבין שאתם צריכים לבחון את הניסיון של החברה הזאת. ברגע שתבחנו זאת תוכלו להיות בטוחים כי החברה היא המקצועית והטובה ביותר שיש ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. ככל שהחברה מנוסה יותר כך זה סימן שהיא תבצע עבודה יותר טובה ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת.

קראו גם על הזמנת ארונות קודש מלאים בהוד והדר