מגנטים לחתונה – למה חשוב לשכור שירות צילום מגנטים?

אחד השירותים הפופולאריים ביותר בחתונות, בין אם מדובר בחתונה קטנה או גדולה, הוא שירות צילום מגנטים. אין היום הרבה זוגות שיהיו מוכנים לחסוך ולוותר על שירות זה. בזמן שעל שירותים אחרים, למשל צילום חתונה בוידיאו יהיו זוגות שיסכימו לוותר, בין אם זה מטעמי חסכון ובין אם זה מתוך הבנה שהם לא באמת יצפו בסרט (או להבדיל, ניתן לבקש מחברים לצלם בפלאפון ולשלוח להם את הסרטונים). אזי שעל צילום מגנטים לחתונה מעטים יסכימו לוותר. 

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, השירות הזה משרת לא רק את בני הזוג אלא גם את האורחים שמגיעים לאירוע וחוגגים איתם. במובן מסוים, מדובר כאן בסוג של "מחווה" לא רק כלפי בני הזוג, אלא גם כלפי האורחים, ואפשר לומר שזו אפילו מחווה גדולה יותר עבורם.

הרעיון הוא פשוט, צלם מסתובב בין האורחים, מצלם אותם, מדפיס את התמונות בו במקום על גבי מגנטים, מציג אותם על גבי מתקן מסוים והאורחים יכולים לאסוף את התמונות הרלוונטיות עבורם, כלומר את התמונות שלהם. 

כיצד בוחרים צלם מגנטים בצורה נכונה?

זה לא מספיק רק להזמין שירות צילום חתונות ומגנטים ולא לוותר על האופציה הזאת, אלא גם צריך לדעת כיצד להזמין צלם מגנטים ברמה גבוהה. לשם כך, אפשר להשתמש בהמלצות וחוות דעת של זוגות אחרים, של אורחים אשר צולמו באירועים ונהנו ממגנטים באיכות גבוהה, וכן אפשר לבחון תיק עבודות של צלמים בשביל להחליט איזה מהם מציע שירות איכותי, בתנאים הרלוונטיים עבורנו. 

חשוב לומר, במקרים רבים שירותי צילום מגנטים מגיעים כחלק מחבילת צילום כוללת לאירוע, אך אם רוצים, אפשר להזמין כל חלק בנפרד, כולל צלם מגנטים שיוזמן באופן פרטני.