שעונים לגברים

שעונים לגברים

אמנם אפשר למצוא כיום מגוון עצום של שעונים לגברים, אבל זה לא אומר שצריך לבחור אותם בחופזה. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את השעון המושלם, לעצמך או כמתנה. 

ליום יום או לאירוע מיוחד 

יש גברים שלא מוותרים על שעון ביום יום אבל יש כאלה שמעדיפים לבחור אחד, לאירועים מיוחדים. אם אתם מחפשים שעונים לגברים, לאירועים מיוחדים, צריך לבחור אחד עם סטייל, עיצוב ומראה מיוחד. 

שעון שיתאים לסגנון הלבוש 

מאוד מומלץ לבחור שעונים לגברים, על פי סגנון הלבוש. כאשר השעון תואם את הלבוש הנלווה, הוא נראה מאוד הולם ומחזק את ההופעה. שימו לב שדגמים מסוימים הולכים נהדר עם לבוש קז'ואל ודגמים אחרים הולמים יותר לבוש מחויט. וכן, יש גם עיצובים שובבים ונועזים. 

שעונים למנהלים, יש דבר כזה 

אם אתם עומדים להתחיל לעבוד בפירמה חדשה או שקיבלתם תפקיד ניהולי, זיכרו כי לשעון חדש יש השפעה עצומה על החזות שלכם. אפשר למצוא דגמים של שעונים לגברים, שהולמים בצורה מובהקת בעלי תפקידים בכירים ומנהלים. 

מהם המותגים המדוברים ביותר של שעונים לגברים 

אם אתם אוהבים מותגים, אתם יכולים למצוא אותם לא רק בבגדים והנעלה אלא גם בשעונים באתר קוקר. בין המותגים המבוקשים ביותר אפשר למצוא למשל את שעוני קלווין קליין, שעוני ארמני וכן מותגים כגון וולינגנטון, הוגו בוס, הילפיגר ואחרים. 

בהיר וכהה ומה שבניהם 

כיום כבר נשברו המיתוסים הרגילים ולא כל מה שנחשב בעבר גברי, תופס גם כיום. שעונים לגברים אפשר למצוא כיום בעיצובים מעודנים או קשוחים, בצבעים בהירים כגון לבן או כסוף או בגוונים דרמטיים, כהים ואפילו כהים מאוד. יחד עם זאת, גם שעוני זהב די חזרו לאופנה וחלקם זוכים לעיצובים מרהיבים שמושכים את העין.