טיפים לזוגות שרוצים להתנסות בחילופי זוגות

מי שמקיים קשר זוגי ארוך, יודע כי על אף הרומנטיקה והאהבה, ישנם רגעים בהם הזוגיות הארוכה נותנת את אותיותיה. ברגעים כאלה נראה כי המשיכה נעלמה, כי הפרפרים בבטן נרגעו וכעת דרוש שינוי.

מי שעובר משבר בחיי הזוגות, מבצע חיפוש אחר הגשמת פנטזיות מיניות, כמו גם חיפוש אחר שינוי שיביא להתעוררות התשוקה והמיניות בקרב בני הזוג.

אחת הדרכים להחיות תשוקה שדעכה, נעשית באמצעות השתתפות במפגשים בהם מתקיימים חילופי זוגות. פעילות זאת מקנה לבני זוג להחליף את השותפים המיניים שלהם וזאת תוך הסכמה של בני הזוג הקבועים.

בכך ניתן לראות יותר ויותר קהילות שמאמצות לעצמם את דרך החיים הזאת, בזמן שאותן קהילות פותחות אתרי אינטרנט לחילופי זוגות המקנים ערוץ פתוח למי שמתעניין בדבר.

אם אתם רוצים גם, כדאי שתשימו לב לכמה טיפים שיכניסו אתכם אל עולם הסויינגרים (חילופי זוגות באנגלית) בקלות:

קיימו שיחה פתוחה וכנה – לפני שתתחילו לחפש מסיבות סווינגרס בהן מתקיימים החילופים, רצוי כי תשבו לשוחח עם בן או בת הזוג על הרעיון. נסו לפתח שיחה אודות חיי המין שלכם ולהציע דרכים לשפר ולגוון את היחסים. נסו לבחון את האופציה להחלפת בני זוג לערב אחד או שניים, רק כדי להתנסות. היו מוכנים לכל תגובה, שכן הנושא אינו תמיד פשוט.

הכנסו לאתרים ייעודיים – הכנסו לאתרים העוסקים בחילופי זוגות ונסו להכיר מקרוב את הנושא. באתרים אלה תוכלו לקל טיפים, המלצות, סיפורי סקס ואף להבין לעומק מה המשמעות של חילופי זוגות.

הגיעו אל ערב ניסיון – אם ישנה הסכמה ביניכם לבין בני הזוג, כדאי להגיע לערב ניסיון. ישנן קהילות שפותחות את שעיריהן עבור זוגות חדשים שרוצים להתנסות בחוויה.

החליטו על דרך פעולה ובדקו אם הדבר מתאים לשניכם – לאחר ההתנסות, בדקו שוב כי הדבר מתאים גם לכם וגם לבני הזוג. וודאו כי הכל נעשה בהסכמה, ואם כן, תוכלו יחדיו ליהנות מחיי מין מספקים, עשרים ונעימים יותר .