היתרונות בגידול תאומים

תאומים! מתנה כפולה!

אם תשאלו הורים לתאומים תשמעו מהם שזוהי לא רק מתנה כפולה. היא מתנה כפולה ומכופלת מכל הבחינות. אם תינוק אחד הוא עולם ומלואו, דמיינו לכם שניים כאלה. מתיקות שלא נגמרת…

אך בל נשכח את הקושי שבגידול תאומים. בעוד שתינוק אחד עשוי להעסיק את אימו שעות ארוכות משך היממה הרי שהורים לתאומים עשויים למצוא את עצמם 'עובדים' אצל התינוקות שלהם 24/7 סביב השעון ממש.

אך בגידול תאומים יש גם הרבה מאוד יתרונות ראו בכתובת זו. מעבר למתיקות המיוחדת והטרחה שכרוכה בגידול שלהם.

אחד פלוס אחד שווה יותר משניים

רק על תאומים נדמה שהמשוואה הזו תהיה נכונה. אם עבור תינוק אחד אתם אמורים לשנות את כל ההתנהלות הביתית ואת המערך המשפחתי, מבחינת שגרת היום, תכנון הארוחות המשפחתיות או הטיולים והיציאות המשפחתיות, הרי שכאשר מדובר בתאומים נראה כי מעת הגיעם הביתה, נעצר העולם וההורים מגויסים כל כולם לגידול התאומים.

התינוקות הרכים דורשים את שלהם כאשר אין להם אפשרות להמתין לארוחה עד שהאח יסיים. הם רוצים וזקוקים לטיפול אינטנסיבי ומידי בכל זמן נתון. לא משנה אם זה יום או לילה.

יארכו כמה חודשים טובים עד שההורים יצליחו לצאת איכשהו מהקונכייה שלהם ולחזור לשגרת החיים. זה יקרה רק כאשר התינוקות יגדלו במעט וסדר היום שלהם יהיה מסודר ושפוי יותר עבור ההורים.

יתרונות בגידול התאומים

יש כמובן את היתרונות הטמונים באחד פלוס אחד הזה. אם זה ההיריון והלידה שהם בעצם תהליך אחד עבור שניים. בלידה אחת נולדים שני תינוקות. חיסכון. לא? ההיריון בן תשעת החודשים מוביל ללידה כפולה שזה גם כן סוג של חיסכון בזמן…

מעבר לזה הגידול הכפול קל יותר כאשר התינוקות גדלים והם מתחילים להעסיק זה את זה. כך הם חוסכים להורים את ההתעסקות עם התינוקות על מנת שלא ישתעממו.

גם בהמשך מסוגלים התאומים לתמוך זה בזה ולסייע בעיתות מצוקה או אפילו רק בלימודים. הקשר הייחודי הנרקם בין תאומים הוא בהחלט מיוחד וקסום וההשקעה של ההורים שווה בהחלט את המחיר. 

כותבת מניסיון!

> בדקו מתנות סוף שנה בלינק הזה