האם אפשר להתחיל עם כל הנשים באותה גישה?

בני האדם רוצים דברים שונים זה מזה, אחד רוצה לגור בבית עם גינה אחר רוצה לגור בפנטהאוז ואילו שלישי בכלל מעדיף לגור באוהל. אדם אחד ירצה לנסוע בפורשה ואילו אחר יעדיף קורקינט חשמלי ואתם יודעים מה? זה בדר גמור שיש לנו רצונות שונים. אך אם יש משהו שמשותף ל-99% מהאנשים זה שהם רוצים להימצא בזוגיות. ההבנה היא כי זוגיות משפיעה מאוד על חיינו וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון אם אנחנו רוצים לחיות באיכות חיים גבוהה. העניין הוא שגברים רבים אשר מעוניינים לפתח זוגיות מתקשים מאוד לבצע את הצעד הראשוני ולהתחיל עם בחורה. כאן המקום לציין כי אם אתם רוצים להתחיל עם אישה אתם צריכים לשים דגש גדול על מציאת הגישה המתאימה להתחיל עמה. רק אם תאמצו את הגישה המתאימה תבטיחו כי תצליחו להתחיל עם הבחורה ובכך אין ספק.

להתחיל עם בחורה

כיצד אדע איך איזה גישה מתאימה לאיזה אישה?

אז כיצד אדע איזה גישה מתאימה לאיזה בחורה? כיצד אוכל להחליט בנוגע לשאלה כיצד להתחיל עם בחורה? אם כן אתם חייבים להבין כי התחלה עם בחורה זה מקצוע לכל דבר ועניין. אם אתם רוצים להתחיל עם הבחורה בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים ללמוד זאת. כמובן שבכדי ללמוד אתם צריכים את המורים הטובים ביותר שיש בתחום ועל כך אתם צריכים לתת דגש. על כן השקיעו מאוד בבחירת המורים שלכם ובחנו אותם לפני שאתם מתחילים ללמוד ולהבין כיצד להתחיל עם בחורה. זכרו גם כי הגישה צריכה להיות תלויה לא רק בבחורה אלא גם בכם ועל כך אתם חייבים לחשוב.

האם למראה יש השפעה על הסיכויים שלי להתחיל עם בחורה?

פעמים רבות גברים חושבים כי הם לא מספיק יפים, לא מספיק שרירים ולא מספיק אסתטיים בכדי להתחיל עם בחורה אך זוהי טעות חמורה. סיכויי ההצלחה שלכם להתחיל עם בחורה תלויים באישיות שלכם ולא במראה שלכם וזהו משהו שאפשר לעבוד עליו ולשפרו במידה ניכרת ועל כן אל תתנו לשום דבר לעצור אתכם אם אתם רוצים להתחיל עם בחורה.