להפסיק להיות קורבן של מציאות ולנהל לעצמנו את החיים

אם אתם מרגישים כי הגורל שלכם "אכזר", כי אתם מתמודדים בכל יום עם אותן הבעיות, אם המזל לא מאיר לכם פנים וכי רגשותיכם שליליים ואינכם מסופקים: חשוב שתדעו כי לעיתים אנו אלה שקובעים את גורלנו ואנו היחידים שמנהלים את חיינו.

זה נכון, לעיתים המזל אינו משחק לטובתנו, כמו גם שעיתוי יכול להיות גורם מכריע בהחלטות או בבחירות שלנו. עם זאת, במרבית המקרים אנו אלה שמחליטים (אפילו לא במודע!) כיצד יתנהלו חיינו, בעוד שהחלטה זאת מולידה תוצאות שונות שנחשבות "הרות גורל."

אז כיצד משנים את המציאות העכשווית ואת העתיד?

לפני שנסביר ונרחיב בנושא, חשוב להבין כי בכל הנוגע לעבר, הווה ועתיד, רבים טוענים כי אין באמת הווה וכי כל פעולה או מחשבה שנבראת ומתגבשת היא חלק מהעתיד שאנו חלק מהווייתו.

כאשר אנו מזלזלים בעצמינו, אנו כבר יוצרים מחשבה שתשפיע על העתיד שלנו, תגרום לנו להסס, להפחית מערכנו ועם הזמן גם ליפול.

כאשר אנו מייצרים מציאות אחרת באמצעות שליטה בתת מודע, בכל רגע ובכל מחשבה: אנו בוראים מציאות מידית, טובה יותר תוך תרגול בריאת מציאות אחרת כבר בפעולות ובמחשבות שאנו יוצרים בהווה. דבר שמשפיע מידית על כל שנייה ומהלך בעתיד.

אז אין מנהלים את החיים בצורה טובה יותר וכיצד מפסיקים להיות קרבן

אם אתם מוצאים את עצמכם טובעים בים של האשמות, תלונות (כלפי עצמכם כמו גם כלפי הסביבה), אם אתם מרגישים ש"אכלו לכם", "שתו לכם" וכי בכלל קיבלתם קלפים גרועים להתמודדות עם החיים – חשוב מיד לשנות את המחשבה.

מחשבות שליליות הן אלה שמנתבות אותנו אל הנתיב הרע, המאשים ה"מתקרבן". לכן מומלץ כבר עכשיו לברוא מציאות חדשה ולאמן את עצמינו במחשבה מטיבה.

ככה תבראו מציאות מיידית

כאשר אתם מנסים לברוא מציאות אחרת, טובה ומועילה יותר, תוכלו לחפש סמינרים ייחודים של התפתחות תודעתית אשר מבוססים על פיזיקת הקוואנטים. סמינרים כאלה מציעים טכנולוגיה מעשית לבריאת מציאות טובה יותר.

מפגשים אלה מקנים לימוד שמאפשר הוצאת פיזיקת הקוואנטים מהמעבדה אל החיים היום יומיים. באמצעות הנגשת התת מודע המכיל את המידע שאנו שולפים כלפי עצמינו ללא ידיעה, אפשר לשלוט במעשים שלנו ובהתנהגות שמובילה להיותו קורבנות. בכך נוכל לחווט את התת מודע בצורה אחרת ולברוא מציאות טובה יותר.