טריא – פלטפורמה להלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות

מעוניינים אחר אפיקי השקעה אלטרנטיביים לנדל״ן או מניות? פלטפורמת טריא עושה שימוש בידע מעולם הביון והמודיעין וניתן למצוא בה שימוש בידע הזה כדי לקבל מידע מדויק אודות יכולת ההחזר של כל לווה, ובהתאם לכך ליצור לו פרופיל ברור על סמך יוכל לקבל הלוואות דרך המערכת.

מה היתרונות של הפלטפורמה למשקיעים?

 

  • מיסוי של 15% בלבד
  • הפקדת כספי משקיעים במסלול עם 100% בטוחות
  • מערכת מתקדמת וחכמה לביצוע מעקב מדויק אחר ההשקעות
  • ללא קנסות יציאה או עלויות משיכה

הלוואות חברתיות בין אנשים

לא רק שפלטפורמת טריא מהווה הזדמנות נהדרת למשקיעים שמחפשים אחר אפיקים אלטרנטיביים להשקעה, אלא שהמערכת הזו עוזרת לאנשים לקבל הלוואות בסכומי כסף קטנים שמתחילים מ-5,000 שקלים. אם אתם מחפשים אחר הזדמנות ללוות כסף בתנאים נוחים ומשתלמים מאנשים אחרים ולא דרך הבנק, הפלטפורמה הזו תאפשר לכם לעשות את זה בקלות.

מדובר על מערכת P2P שמשנה לחלוטין את היחס בין לווים למלווים. במקום להיות תלויים בבנקים או בגורמים בעייתיים לצורך קבלת הלוואות בסדרי גודל שונים, אפשר פשוט להתחבר לפלטפורמת טריא, לבחור בסכום שרוצים ללוות ולקבל את הכסף בתוך זמן קצר. אין יותר פשוט מזה.

תנאים מיוחדים ללקוחות חברי לשכת סוכני הביטוח בישראל

חושבים להתחיל להשקיע את הכסף שלכם במתן הלוואות דיגיטליות P2P דרך פלטפורמת טריא בקרוב? בתור חברים בלשכת סוכני הביטוח בישראל תוכלו לקבל תנאים מיוחדים וכאלה שיטיבו עמכם עם כל השקעה שתבחרו לעשות. מדובר בהזדמנות השקעה אטרקטיבית במיוחד שיהיה כדאי לכם לנצל.

השימוש בפלטפורמה אינטואיטיבי ונחשב לפשוט הן בעבור משקיעים והן בעבור אלו שרוצים לקבל הלוואות. בתוך זמן קצר תוכלו ללמוד איך לעשות שימוש במערכת לצרכים שלכם ולהפיק ממנה את המרב בכל רגע.