הסקס משעמם וחסר ריגושים – כך תשפרו את חיי המין שלכם

כולנו מכירים את זה: אנחנו פוגשים גבר או אישה שמוצאים חן בעיננו, מנהלים שיחה קצרה או ארוכה, מתחילים לחבב אחד את השנייה, ופתאום מגלים שאנחנו מאוהבים. מערכות יחסים ארוכות רובן נוצרות בשל תשוקה והתאהבות. אבל מה קורה כשחיים יחד הרבה זמן והתשוקה אובדת? מי שכבר ניסה הכול אבל טרם הכניס למיטה אביזרי מין – לא יודע מה הוא מפספס. אז זה הזמן להכיר את המוצרים שיכניסו ריגושים לחיי המין שלכם:

ויברטור

ויברטור הוא מוצר שאהוב בדרך כלל על נשים. מדובר בצעצוע מין קטן שאפשר להשתמש בו בכל מקום והוא מיוצר בעיצובים שונים, גדלים שונים, יש לו מצבי רטט משתנים וניתן לשלוט בו באמצעות שלט, חשמל, ואפילו באמצעות אפליקציה. ויברטור מענג בעיקר את האישה זאת בהפעלת רטט על הדגדגן או החדרה וגינאלית. עם זאת יש ויברטורים לגברים ולנשים שמציעים עונג גם לבני הזוג, כמו טבעות רטט ושאר אביזרים חכמים.

דילדו

מי שרוצה להכניס שותף לחיי המין ובכך לפלפל את הזוגיות, יוכל לבחור דילדו מסוגים שונים (ראו כאן). דילדו הוא אביזר עשוי סיליקון רפואי (בדרך כלל) שמטרתו לדמות את איבר המין הגברי. המוצר מתאים להחדרה אנאלית ווגינאלית. לכן הוא יכול לשמש גם גבר וגם אישה. בין היתר אפשר לבחור בסטראפון שהוא דילדו המחובר לחגורה שמיועדת לעינוג הדדי. 

מוצרי סאדו מאזו

לעיתים מה שמרגש אותנו הוא הפחד, העוצמה, והמסתורין שביחסים. מי שתמיד אהב לשלוט או להיות נשלט יכול לבחור מוצרי S&M כמו שוט ואזיקים, מסכות ומחסומי פה, קולרים ושאר אביזרי עינויים ושליטה. בין היתר אפשר להכניס לחדר השינה נדנדת סקס שתאפשר חדירות עמוקות יותר, טיפות חשק וספריי השהייה, הלבשה תחתונה סקסית וכול מה שעושה לכם את זה, ויגוון את חיי המין שלכם.