אילו אביזרי מין קיימים לגברים?

אביזרי מין לגברים

אם חשבתם שאביזרי מין מתאימים לנשים בלבד – כדאי שתחשבו שוב. גברים ונשים בכול העולם נהנים ממגוון רחב של צעצועי מין שאפשר להזמין בקלות לכל מקום, במשלוח מהיר וקנייה דיסקרטית. אבל איזה צעצועים יש לגברים? הנה רשימה חלקית, אך מספקת:

פלאג אנאלי

מי שנהנה מחדירה אחורית ורוצה להתנסות בשימוש באביזרי מין, יכול לבחור פלאג אנאלי. כיום יש מוצרים שנועדו לחדירה אנאלית לגברים, והם מספקים שעות של התנסות והנאה. את הפלאג מחדירים בהדרגה אל פי הטבעת תוך שימוש בחומרי סיכה מסוגים שונים. באמצעות שימוש בפלאג אנאלי רבים הגברים שיכולים לגלות היכן ניתן נקודת הג'י שלהם ואיך אפשר לענג אותה.

בובות מין

בובות מין הפכו פופולאריות כבר בתחילת המאה ה21 . כיום יש בובות שנראות יותר ויותר אנושיות. בחנויות לאביזרי מין תמצו בובות ראליסטיות במשקל של יותר מ20 קילוגרמים להרגשה טבעית, בעיצובים שונים, עם כל הפתחים הדרושים ליחסי מין מרגשים.

פלאש לייט

פלאש לייט הוא מוצר אוננות אידיאלי לגברים. מדובר במוצר שנראה כמו פנס אבל הוא מכיל למעשה שרוול סיליקון רפואי שמדמה באופן מושלם את הווגינה הנשית. באמצעות פלאש לייט אפשר להנות משעות של עינוג עצמי כמו גם מאימון לקראת סקס אמיתי.

סטראפ און

סטראפ און היא חגורה שמאפשר לבת הזוג לחגור דילדו על המותניים ולהחדיר אותו אל בן הזוג. אם תמיד חלמתם על חדירה אנאלית תוכלו לשתף את בת הזוג שלגכם או את בן הזוג לבחור בחנות סופרטויז לאביזרי מין מוצר כמו סטראפ און שיאפשר לכם שעות רבות של הנאה. אז זה הזמן להכנס אל חנות סקס באינטרנט להזמין מוצרים שיעשו לכם טוב.