תביעת אבהות – מה הסיכויים שלכם?

תביעת אבהות

תביעת אבהות נועדה להוכיח כי גבר ספציפי הינו אביו של קטין. הצעד הזה חשוב והוא חותר להוכיח את האבהות על כל המשתמע מכך. בין היתר מדובר על זכויות וגם על חובות של האב ביחס לקטין. יש שיטות שונות להוכיח אבהות. הדרך המוחלטת והחד משמעית הינה באמצעות בדיקה גנטית. אך לא תמיד נכון למהר ולבצע בדיקה כזו, שכן היא עלולה להעלות תוצאות בעייתיות ולהביא למצב בו הקטין יוכרע כממזר. במידה והנכם מעוניינים להגיש תביעת אבהות חשוב לברר מראש מהם הכלים שלכם ומהם הסיכויים שלכם.

הסיכויים – בהתאם לממדי המקרה

חשוב לציין כי תביעת אבהות הינה בעלת סיכויים מסוימים אשר משתנים ממקרה אחד למשנהו. יש סיטואציות שונות בחיים ודרכים שונות להוכיח אבהות. כמובן שבהתאם למורכבות ולפי הנתונים בשטח נקבעים הסיכויים להוכיח בהצלחה את האבהות. מתברר כי לכל אב יש דרך להוכיח אבהות, אם כי לעיתים הסיכויים גבוהים ופעמים הם נמוכים יחסית. תמיד יש לגבר את הכוח לנסות את כוחו על מנת להגיש את התביעה ולהצליח בהוכחה שלו.

הליך מוגדר להשגת התוצאות

נציין כי תביעת אבהות תמיד תתנהל באופן מסוים אשר מוגדר בחוק. תוגש בקשה על ידי האב, על ידי הקטין או גורם אחר שקשור לבני המשפחה. המגיש ישלם אגרה כנדרש ממנו בהתאם לנהלים בחוק. בשלב הבא יתקיימו דיונים מעמיקים על מנת לחקור היטב את הנתונים הקיימים ולוודא כי מגיש התביעה או האדם שעליו מוגשת התביעה לשם ההוכחה הוא אכן אביו של הקטין. ההליך צריך להיות מלווה על ידי עורך דין מומחה בתחום זה מהאתר > https://www.omri-law.co.il/ על מנת שהוא ידע לחקור היטב את המקרה ולהעלות מסקנות מדויקות, אמתיות ומציאותיות.