מתקני חניה

נראה שאנחנו עוברים לעולם שלא נצטרך להפעיל בו כח וחשיבה יתר על המידה. הרמז הראשון לתחושה הזו, אלה מתקני החנייה. מתקני חנייה אוטומטיים, עושים את הכל עבורכם, הן בלקיחת הרכב לחניון והעמדתו בחנייה פנויה.

מתקני חניה

היום, יותר מתמיד, אנחנו מתכווננים לתוך עולם שלא נצטרך לעשות בו יותר מידי פעולות כוחניות או מחשבתיות מעבר לצרכים החיוניים לנו. חנייה אוטומטית היא הסנונית הראשונה בעניין זה, לפחות בכל מה שקשור לרכב שלנו. אז מה עוד כדאי לכם לדעת על חניות אוטומטיות..

מהם היתרונות של מתקני חניה?

APS שהם מערכות ומתקני חניה אוטומטיות, מועילים מאוד מכיוון שהם עוזרים לנו לחסוך בזמן ובתמרון הרכב. זה נכון במיוחד במקרה של מערכות חניה אוטומטיות לחלוטין, בהן הדיילים לא צריכים להחנות את המכוניות בעצמם. 

המשמעות היא, שניתן להחנות כל רכב קרוב יותר אחד לשני, כי אף אחד לא יצטרך לצאת ממכוניתו זה אחד מהיתרונות הגדולים של חניות אוטומטיות.

חוסך זמן יקר

מתקני חניה, חוסכות בזמן, כסף ובמשאבים שחברות בנייה היו מוציאות בדרך כלל אם היו עובדות על יצירת מוסך חניה המתפקד במלואו. בחניונים רגילים, צוותי הבנייה צריכים לקחת בחשבון את חדרי המדרגות, את השבילים להולכי הרגל, דרכי יציאה, מעליות ואפילו גובה התקרות – כדי להכיל את סוגי האנשים וכלי הרכב שיעשו שימוש בשירות המוסך. 

חניה פשוטה וקלה

ביצוע חניית הרכב, היא אחת ממשימות הנהיגה הבסיסיות ביותר, אך עבור חלק מהנהגים, היא גם אחת הקשות ביותר. 

לפעמים קשה להבין היכן המכונית מסתיימת וכאן, מתחילים מכשולים, ומי מאתנו לא סבל מחבטת דלת בגלל נהגים אחרים שחנו קרוב מדי ונתנו לדלתותיהם להיפתח? נראה שלכולנו.

 

אולי יעניין אתכם גם: פיתוח בסביבת פריוריטי