מסיבת רווקים בחו"ל? הנה כמה דברים שאסור לשכוח

מסיבת רווקים בחו"ל

מזה שנים רבות, נוהגים גברים ונשים לערוך לפני חתונתם מסיבת רווקות, מסיבה המציינת את סוף תקופת הרווקות ויציאתם מעולם זה וכניסתם אל עולם הנשואים. מסורת זו אשר מוכרת ממדינות רבות במערב, החלה להתפתח גם בישראל עם השנים.

בתחילה, רבים היו עורכים מסיבות רווקים בבתים, מסעדות, פאבים, מועדונים או במקומות אחרים במרחב הציבורי. עם הזמן, האופי של המסיבות השתנה, בין היתר, החלו חברים של החתן או חברות של הכלה, לארגן טיולי מסיבות רווקים ליעדים שונים בחו"ל. כך למשל, צעירים רבים נוהגים לשכור וילות ביוון או קפריסין, לבלות בהן מספר ימים ולחזור לפני מועד החתונה.

ארגון מסיבת רווקים בחו"ל, מחייב היערכות מוקדמת. זאת על מנת להפוך את האירוע ליוצא דופן וחגיגי, ולהשאיר לחתן או כלת השמחה זיכרון נעים ומיוחד, לפני שהם מתחתנים. ישנם פרטים שונים שצריך להתייחס אליהם כשמארגנים אירוע שכזה מעבר לים.

אילו דברים צריכים לקחת בחשבון כשעורכים מסיבת רווקים בחו"ל

בראש ובראשונה, חשוב שכל אחד מהנוסעים או הנוסעות, ירכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני שהוא יוצא מהארץ וחשוב לוודא שהפוליסה מותאמת לאופי הנסיעה וצרכי הנוסעים. למשל, אם הכוונה היא לא לצאת לנופש סטנדרטי אלא נופש שכולל ספורט אקסטרים או פעילות קיצונית אחרת, רצוי מאוד לוודא שהפוליסה מתאימה לכך, ואכן מכסה את כל מה שצריך לצורך נסיעה שכזו.

על מנת לחסוך בעלויות, אפשר להיכנס לאתר Wobi, סוכנות הביטוח המובילה בישראל להשוואה ורכישת ביטוחים, לקבל מידע על פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, הצעות מחיר מחברות שונות ולעשות השוואה ביניהן. כך יהיה אפשר לרכוש פוליסה במחיר אטרקטיבי.

כמובן שאם מארגנים נסיעה לחו"ל לצורך מסיבת רווקים, רצוי להזמין את כל מה שצריך וכל מה שרוצים ליהנות ממנו בזמן הנסיעה מראש. בין אם זה אומר להזמין מקומות בבית מלון או לשכור וילה, רכב להשכרה, כרטיסים לאירועים, ועוד. אם מעוניינים להשתתף במסיבות גדולות שנערכות במקום, אפשר לברר היכן ומתי ואם יש צורך לרכוש כרטיס לפני כן.

הרבה פעמים חבר'ה צעירים רוצים לשכור וילה באיים או כפרים רחוקים, לא דווקא בערים מרכזיות. במקרה כזה, רצוי לברר כיצד אפשר להגיע אל אותו מקום, אילו אמצעי תחבורה מאפשרים זאת וכן מה תנאי המחייה במקום. האם יש סופרמרקט, מסעדות, וחנויות אחרות בהם אפשר לרכוש ציוד כזה או אחר. מוטב להיערך מראש לכל סיטואציה, על מנת שלא יהיה צורך לארגן דברים תוך כדי הנסיעה.

כמובן שאם הטיול אמור לכלול מספר גדול של נוסעים, אז רצוי לברר מי אמור לנסוע, והאם המקום יכול להתאים לכולם. יש לברר מה תנאי מזג האוויר במקום וכל פרט אחר שיכול לעזור לארגון הנסיעה ולארגון מסיבה שתהיה מושלמת.