מטבחי יוקרה – פרקטיים

מטבחי יוקרה

אם חשבתם עד היום שההבדל בין מטבח יוקרתי לבין מטבח סטנדרטי הוא רק במראה החיצוני – הגיע הזמן שתדעו יותר על מטבחי יוקרה. מטבח יוקרתי הוא הרבה יותר ממטבח מעוצב ומהודר, המטבח היוקרתי בנוי ממיטב חומרי הגלם כאשר הדגש הוא על עמידות לטווח הארוך, נוחות ועיצוב. מטבחי יוקרה יהיו תוספת נהדרת לכל בית. הם מתאימים לכל סגנון, לבתים של בשלנים וגם לדירות בהן המטבח משמש בעיקר להכנת קפה. 

מאפיינים של מטבחי יוקרה

  1. גימור באיכות גבוהה
  2. פרזולים איכותיים 
  3. שילוב צבעים נכון (ליווי של מעצב מטבחים)
  4. מטבח אינטגרלי בו מוצרי החשמל מוסתרים
  5. שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר

מטבחי יוקרה פרקטיים כוללים חומרי גלם איכותיים ונוחים לניקוי. נבחר רק במשטחי עבודה שאינם רגישים למכות או כתמים ומאפשרים שימוש ממושך. את החזית של הדלתות אפשר לעצב בתוספת זכוכית עם תבליטים למראה יוקרתי. המטבח היוקרתי הוא מטבח מעוצב מודרני לכל דבר. נשלב בו את מיטב הטכנולוגיה עם דגש על תאורה חדישה, חומרי גלם נוחים לניקוי ופתרונות אחסון חכמים. מוצרי החשמל בחלקם מוסתרים כאשר כולם נבחרים בקפידה עם דגש על עיצוב אחיד שתואם את קו העיצוב שנבחר. 

פרזולים במטבחי יוקרה

תשומת לב לפרטים הקטנים מאפיינת את מטבחי היוקרה. הפרזולים הם החלקים שמחזיקים את המגירות ואת דלתות הארון. בחירה בפרזולים איכותיים מבטיחה עמידות לשנים רבות ללא תקלות, כך שכדאי להתעקש על פרזולים איכותיים בכל סוגי המטבחים. המילה האחרונה בתחום היא מנגנוני טריקה שקטה בארונות ובמגירות. את הידיות של הארונות והמגירות נבחר מתוך סדרות היוקרה בהתאמה לקו העיצוב של המטבח כולו. קיימת אפשרות של ידיות נסתרות או מנגנון פתיחה בקליק חשמלי (לוחצים על פינת דלת הארון והיא נפתחת).