ג'ינסים

הג'ינס המושלם הוא הגביע הקדוש של ארון הבגדים של כל גבר. הם מעולים כמעט בכל מצב מלבד אירועים רשמיים כמו חתונה. אז אם ג'ינס הוא כל כך נהדר, למה כל כך הרבה גברים לא יודעים איך לקנות ג'ינס שמתאים להם כמו שצריך?

ג'ינסים 

לעתים, גברים קונים ג'ינס למבנה הגוף הלא נכון. גברים גדולים יותר, קונים ג'ינסים שגורמים להם להיראות גדולים יותר, וגברים רזים, מוצאים את עצמם בג'ינס שבולע אותם. במאמר זה, אנו הולכים ללמד אתכם איך לקנות את הג'ינס המתאים לכם.

5 ג'ינס נפוצים לגברים 

לג'ינס, יש תוויות כמו מבנה סקיני, רזה או גדול – אלו הן אינדיקציה למבנה הגוף שהג'ינס הכי מתאים לו. בואו נראה כמה מהסוגים הנפוצים ביותר שיש בארץ.

ג'ינס סקיני 

התוספת האחרונה למשפחת הג'ינסים; סגנון זה בא בהתאמה הדוקה יותר עם פתיחת רגל מחודדת. בדרך כלל, הוא מתאים לגבהים נמוכים עד בינוניים.

ג'ינס דק

לא צמוד מדי, לא משוחרר מדי. מתאים, בדרך כלל, לאדם בגובה בינוני. בא בתנועה ישרה דרך הירך, נעשה דק יותר בהמשך עם פתח רגל צר יותר.

ג'ינס רגיל

ג'ינס רגיל הוא ישר ברגליים, בדרך כלל עם גובה בינוני. רגל המכנסיים נופלת ישר מהברך עד המכפלת, עם פתח רגל גדול למדי, והוא ממשיך בתנועה ישרה דרך הירך.

ג'ינס רגוע

ג'ינס זה בא בהתאמה רופפת מהמותניים לפתח הרגל, ג'ינס בגזרה נינוחה שלא יחבק אף חלק בגופכם.

ג'ינס רופף

הוא ג'ינס שמגיע בגזרה רחבה. ההתאמה המרווחת ביותר של ג'ינס זה; הוא מספק שפע של מקום בירכיים, ברגליים ובישבן לגברים הזקוקים לכך ואפילו נוכל לומר במאמר מוסגר; הוא הרבה יותר לבריאותו של גבר.