איך להציע נישואים כמו שצריך

הצעת נישואים הפכה לטרייד של ממש בשנים האחרונות. בעיקר בעידן בו אנו מוצפים בכל הרשתות החברתיות, המספקות לנו פלטפורמה לפרסום של תמונות מושלמות. אל תשכחו, אתם לא צריכים להרשים רק אותה בהצעה, אלא גם את החברות שלה, המשפחה שלה וכנראה שגם את העוקבים שלה באינסטגרם, בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת.

החלק החשוב ביותר בהצעת נישואים, הוא לבחור נכון אם לערוך אותה באופן אינטימי או המוני

לפני שאתם מתחילים לחשוב על התגובות של הסביבה שלכם, אתם צריכים לעצור לרגע ולזכור שבת הזוג שלכם היא המרכז בערב ההצעה. לכן, אתם צריכים לחשוב איזו הצעת נישואים תשמח, תרגש וכמובן תספק אותה.

חשוב להבין, כל הצעה תתקבל בברכה בתנאי שהיא תהיה תואמת לדמיונה של בת הזוג (פחות או יותר).

כלומר, אם אתה יודע שבת הזוג שלך אוהבת להיות בסביבת אנשים רבים שחשובים לה וכנראה מדמיינת את ההצעה בנוכחות אותם אנשים, אז תוכל לחשוב על כל רעיון של הצעה, העיקר שיהיו בו כל האהובים עליה.

לעומת זאת, אם בת הזוג לך מעדיפה במקרים כאלה את הלב, את האינטימיות ואף מביך אותה להיות במרכז העניינים, תוכל לבחור כל רעיון להצעת נישואים ובלבד שהיא תקרה באינטימיות ולא בנוכחות אנשים רבים.

וכמובן, גם את הטבעת בחרו בקפידה, אם בת זוגכם אוהבת דברים עדינים, אל תציעו לה עם טבעת בומבסטית וכן להיפך.

 

אז, איך תרשימו את כולם בהצעת נישואים בלתי נשכחת?

אתם צריכים לזכור, שמוטל לכם עול כבד על הכתפיים באותו הערב. אנשים רבים מלאים בציפיות לקראת ערב ההצעה המיוחל וחלקם אף מחכים "לבחון" אתכם. חשוב לציין, שלא חייב להוציא סכום כסף מופרז כדי להרים הצעת נישואים מרשימה ומכבדת, להיפך, הכל עניין של שימת לב לפרטים הקטנים. לדוגמה: הקישוטים הקטנים והמדויקים, שלט עם הכיתוב והתמונה המרגשים, שטיח אדום עם נרות, שולחן ערוך יפה עם כוסות שמפניה מרהיבות וכמובן לא לשכוח את הטבעות אירוסין. בקיצור, עיצוב זה החלק החשוב שכדאי לכם להשקיע בו אם תרצו להרשים את כולם.

זכרו, ברגע שיש עיצוב מושלם, הוא גם מצטלם מושלם. וכפי שהזכרנו קודם, תהיו בטוחים שכולם (כולל בת הזוג שלכם) מחכים לרגע בו הם יתעדו את ההצעה המרגשת לה כולם חיכו ויפרסמו את התיעוד בסטורי או בכל רשת חברתית אחרת. חשבו על הפרטים הקטנים ואל תאכזבו את המוזמנים ואת בת זוגכם עם העיצוב.

קראו עוד על: תכשיטים מעוצבים לאישה