אבא פגום: כך תשמור על הילדים בחופש

הילדים יוצאים לחופשות לפחות 5 פעמים במהלך השנה (וזה בלי שהזכרנו עדיין את החופש הגדול), מה שגורם ללא מעט הורים לחפש פעילויות עבור הילדים, פעילויות שיעסיקו אותם לאורך זמן ובו זמנית יגרמו להם ליהנות ולבלות. לא מעט אבות מוצאים את עצמם נשארים עם הילדים בבית במהלך החופשה, כשעליהם להיות יצירתיים ולהעסיק את הילדים למשך היום. אספנו בעבורכם כמה רעיונות מקוריים.

אטרקציות לילדים

חפשו אטרקציות בקרבת מגוריכם

לא משנה באיזו חופשה מדובר, בין אם זו חופשת סוכות או חופשת פסח – במהלך החופשות השונות ניתן למצוא לא מעט פעילויות ייחודיות לילדים. מלבד מכלול האטרקציות הקיימות ברחבי הארץ, טוב לדעת שיש מגוון אטרקציות לילדים באשדוד והסביבה, כך שאם אתם מתגוררים באזור או לחלופין, תרצו לבלות יום כיף באשדוד – יש שלל פעילויות נהדרות עבור הילדים.

נסו לתכנן לו"ז מסודר

אחת הדרכים לשמור על הילדים בחופש מבלי שיצמחו לכם שיערות לבנות, היא באמצעות תכנון מסודר של ימי החופשה. שבו יחד עם הילדים ונסו לתכנן יחדיו את הפעילויות: באיזה יום תלכו לפארק השעשועים, מתי תכינו יחדיו עבודות יצירה ובאילו ימים תרכשו כרטיסים לאטרקציות, הצגות או פעילויות שונות. לא רק שזה יעזור לכם לעשות סדר, זה גם יעורר ציפייה בקרב הילדים, שיחכו בכיליון עיניים לבילויים שתכננתם יחדיו.

אפשר ליהנות גם בבית

ישנם ימים בהם מזג האוויר לא מאפשר לצאת מהבית, ובימים הללו, תוכלו ליהנות מפעילויות ביתיות כמו עבודות יצירה, הרכבת פאזלים, משחקי מחשב, משחקי קופסה ועוד מגוון משחקים נהדרים.

כמו כן, תוכלו לרכוש מסקנטייפ שחור (אבל כזה שאינו חזק מידי) ומכוניות צעצוע קטנות, ולהכין מעין מסלול מרוצים על הרצפה הביתית (במידה ואין לכם פרקט כמובן). המסקנטייפ ישמש אתכם ליצירת הכבישים, ותוכלו לערוך מרוצי מכוניות חווייתיים יחדיו.

 

גם אם אתם מגדירים את עצמכם כאבות פגומים, עדיין יש לא מעט דרכים ואפשרויות להעסיק את הילדים במהלך החופשה, ואולי תופתעו לגלות שהשד לא כל כך נורא. בחרו את הפעילויות המועדפות עליכם, ובלו יחד עם הילדים זמן איכות משותף. חופשה נעימה!