איך להתגרש נכון

גישור גירושין

לא מעט זוגות חולמים על חתונה רומנטית ופסטורלית, אולם אירועים מושקע ואירוע מהאגדות. כל אחד היה רוצה לארגן לעצמו חתונה מושלמת ואידיאלית, אך רק מעטים חולמים על להתגרש נכון ובצורה נעימה ותרבותית. לא מעט זוגות מוצאים את עצמם בין כותלי בית המשפט, כאשר הם נלחמים על חלוקת הרכוש, המשמורת על הילדים והסדרי הראייה. מדובר על שלושה נושאים מרכזיים, אשר מעסיקים את רוב הזוגות, אשר נמצאים במהלכו של הליך הגירושין. ברוב הפעמים, בני הזוג פונים באופן אוטומטי לעורך דין שמתמחה בגירושין, על מנת להשיג לעצמם את הסכם הגירושין המיטבי ביותר עבורם. אך הבעיה היא שמדובר על תהליך ארוך, מורכב, מסורבל ויקר, אשר עלול לקחת חודשים ארוכים ואף שנים. לכן מי שמעוניין להתגרש בצורה נעימה ויעילה יותר, מוזמן להשתמש באופציות נוספות, כגון גישור גירושין.

איך להתגרש נכון  – טיפים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי תהליך הגירושין לא חייב להיות ארוך, מסורבל ומכוער. ניתן בהחלט להתגרש בצורה נעימה ונינוחה, תוך כדי הגעה לפשרה שמוסכמת על שני הצדדים. באמצעות מגשר מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום הגירושין, שני בני הזוג יכולים להגיע לעמק השווה, ללא שום צורך לבזבז סכומי כסף עצומים על עורכי דין ואגרות בית משפט. כמו כן, חשוב לזכור כי לעומת סכסוכים אחרים, בני הזוג לא יכולים להתנתק אחד מהשני לחלוטין, היות ולרוב מדובר ילדים או נכדים, שמחברים את שני הצדדים. לכן חשוב להיפרד בצורה נעימה ותרבותית, היות ובני הזוג ימשיכו לנהל ביניהם קשר מסוים, גם הרבה אחרי הגירושין. הדבר נכון במיוחד, כאשר מעורבים בסיפור ילדים קטנים, המצריכים טיפול צמוד יותר, ולכן מעורבות גבוהה יותר של שני הצדדים. לכן חשוב לסיים את הקשר בטוב, אחרת הטינה והעויינות יישארו עם בני הזוג לאורך השנים.

לסיכום, על מנת להתגרש נכון ובחוכמה, מומלץ להיעזר בשירותיו של מגשר מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום. רק מגשר מסוג זה יצליח לחסוך לבני הזוג לא מעט זמן, אנרגיה וכסף, היות והוא יאפשר להם להגיע לעמק השווה, ללא שום צורך במאבק משפטי ארוך ומייגע.