איך לבחור עורך דין נהיגה בשכרות?

לצערנו מספר תאונות הדרכים רק עולה ועולה מידי שנה כאשר מרבית התאונות נגרמות עקב נהיגה בשכרות. נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת מאוד הן עבור הנהג והן עבור הולכי הרגל או הנהגים האחרים על הכביש. ישנן מספר בדיקות הנעשות על מנת לזהות מהי כמות האלכוהול הזורמת בדמו של הנהג אך במידה ואכן מתגלה כמות אלכוהול גבוהה רישיונו של הנהג נשלל לאלתר ונערך משפט על מנת לקבוע את המשך התהליך. במקרים מעין אלו מומלץ לקבל סיוע מקצועי.

טיפים לבחירת עורך דין

ביליתם במסיבה, יצאתם שיכורים ונתפסתם על ידי המשטרה? אין ספק כי מדובר באירוע לא נעים כל אשר מהווה את תחילתו של מסע לא פשוט. סיועו של עורך דין נהיגה בשכרות יעזור לכם לצאת מכך באופן שלא יפגע בכם לשנים רבות. על מנת לבחור את עורך הדין הנכון בעבורכם שימו לב למספר טיפים:

  • ניסיון- לרוב ניסיון רב ושנות ותק רבות במקצוע מעידים על היכרות עמוקה עם התחום ולכן גם על יכולת הבנה וסיוע גבוהה יותר.
  • מקצועיות- חפשו אחר עורך דין מקצועי ומסור אשר יוכל להשקיע את מיטב מרצו בתיק הפרטי שלכם וזאת בכדי לאפשר לכם לחזור לחייכם הנורמטיביים במהרה.
  • יחסי אנוש- אין ספק כי מדובר באירוע לא נעים ואף טראומתי. חשוב לבחור איש מקצוע מכיל, אמפתי ואנושי אשר יעזור לכם לעבור את התהליך בקלות.

עורך דין מקצועי לתהליך פשוט יותר

סיועו של עורך דין הוא סיוע הכרחי במקרים בהם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, במיוחד אם מדובר על נהיגה בשכרות בפעם השנייה. ישנם כללים נוקשים ההופכים סיטואציה מעין זאת למורכבת ובעלת השלכות קשות על עתידו של כל נהג ולכן עורך דין נהיגה בשכרות הוא האדם הנכון שיעזור לכם לעבור את התקופה עם מינימום צלקות.