איך לבחור ארון אמבטיה?

בחירת ארון אמבטיה היא בחירה חשובה מאד משום שארון זה עליו להכיל ולאחסן מגוון פריטים הכרחיים להתנהלות פרקטית בחדר הרחצה, החל מאחסון מגבות עד כלי רחצה, סבונים, מוצרי טיפוח וכולי. 

כיום אפשר לב לבחור סוגים שונים של ארונות אמבטיה החל מתלויים עד ארונות עומדים, יש כאלה עשויים חומרים עמידים נגד מים וארונות מעוצבים הייעודיים עבור חדרי אמבטיה מעוצבים ויוקרתיים. 

כיצד בוחרים ארונות אמבטיה?

כאשר בוחרים ארון אמבטיה יש לשים את הדגש על גודל חללי האחסון של הארון כאשר יש לוודא כי הוא מכיל את כל הציוד הדרוש לכם במרחב הזה וגם ישאיר מקום לפריטים חדשים ונוספים. 

שימו לב לעיצוב וגודל הארון וודאו כי הוא מתכתב נכון עם העיצוב של המרחב ותואם לסגנון עיצוב שאתם אוהבים. מומלץ לבחור ארון עם מראה קריסטלית או עם מסגרת אלומיניום בגודל המתאים להתאמה לעיצוב. 

וודאו כי המוצר איכותי כמו כזה עשוי פורמייקה עמיד מלחות ורטיבות ומחזיק מעמד למשך שנים ארוכות. 

קחו מידות והתאימו למרחב הנתון כך שיהיה נוח לנוע ולהשתמש בארון. כיום אפשר לבחור ארון אמבטיה תלוי ברוחב של 50 סנטימטרים כולל כיור ומראה, או ארון תלוי בגדלים שונים. עוד אפשר למצוא ארונות אמבטיה לחדרי רחצה קטנים או ארונות מעוצבים ומפוארים למרחבים גדולים יותר כמו כאלה ברוחב של 150 סנטימטרים, המותאמים גם למראה ולעיצוב של כלים סניטריים יוקרתיים.

לבסוף בצעו השוואת מחירים בין פריטים ורכשו ארון אמבטיה במחיר נוח עבורכם. את ההשוואה אפשר לבצע באמצעות חנויות ציוד אמבטיה און ליין שיספקו מידע ותמונות להמחשה מחירים וקנייה בטוחה עם משלוח עד הבית וגם התקנה בעת הצורך. כך תוכלו להנות מחלל רחצה נעים, פרקטי ונוח.