טבעת אירוסין – להשקיע או לקנות משהו סימלי?

לא פעם אנחנו קוראים בעיתונים ובאתרי האינטרנט, בעיקר במדורי הרכילות, על מפורסמים שרוכשים טבעות אירוסין בעשרות אם לא מאות אלפי שקלים או דולרים.

סכומים אסטרונומיים שגורמים לנו לתהות, איך זה להוציא סכום כל כך יקר על טבעת אירוסין, איך זה לשים על האצבע טבעת כל כך יקרה.

אך לא צריך להיות מפורסם בשביל להוציא סכומי עתק על טבעת אירוסין. יש גברים שרוכשים טבעות בלמעלה מ-10 אלף שקל על טבעת, בשביל שבת הזוג שלהם תאהב אותה, תתרשם, תרגיש מיוחדת. מי שמסתכל על המחירים האלה, בוודאי שואל את עצמו, האם זו האופציה היחידה, האם אין אופציה אחרת, זולה ופשוטה יותר?

האמת היא שיש ולא מעט. כל מה שצריך לעשות זה להחליט, האם ללכת על טבעות אירוסין מושקעות, כאלו שמשלמים עליהן עשרת אלפים שקל ויותר, או בוחרים בטבעת סמלית ויפה, שיכולה גם להגיע לסכומים נמוכים יותר ועדיין בת הזוג שלכם תהיה מרוצה ממנה.

כיצד לבחור טבעת אירוסין יפה במחיר נוח

בשביל לבחור טבעת אירוסין יפה במחיר סימפטי וזול, בלי שתצטרכו לשבור תוכנית חסכון, יש להתגבר קודם על מכשול פסיכולוגי. מכשול שגברים רבים נתקלים בו, החשש שמא יקנו טבעת סמלית ולא יקרה, זה יגרום לבת הזוג שלהם להרגיש לא בנוח, והם מרגישים שהם לא התאמצו מספיק וקנו לה משהו לא יקר. תזכרו, יהיו לכם עוד הרבה הזדמנויות לקנות דברים יקרי ערך בעתיד. מה עוד שתמיד תוכלו לתקן את הטבעת או לשים בה יהלום ייחודי, כשתהיה לכם אפשרות כלכלית. בינתיים, אחרי שאתם רוכשים טבעת אירוסין, יש לכם חתונה על הראש, וזו הוצאה לא קטנה.

אחרי שהתגברתם על המכשול הפסיכולוגי, עליכם פשוט להחליט על טבעת אירוסין שהיא יפה אך לא יקרה. זו יכולה להיות טבעת ב-2000 שקל או 5000 שקל, אתם יכולים למצוא אותה בחנות טבעות או תכשיטים פשוטה ולא מוכרת. לפעמים דווקא בחנויות נסתרות מהעין, אפשר למצוא טבעות ייחודיות, למשל טבעות בעיצוב אישי, טבעות בסגנון מיוחד, כאלה שלא מוצאים ולא רואים כל יום.

כאן חשוב לומר, אומנם יש כללים מסוימים לרכישת טבעת אירוסין, ככה לפחות תקראו באתרי אינטרנט שונים, אך אתם לא חייבים לעמוד בכללי הטקס. אתם יכולים לרכוש טבעת יפה ומהודרת, סמלית, גם אם היא לא מוגדרת בדיוק כטבעת אירוסין. בסופו של דבר מה שחשוב הוא, שבת הזוג שלכם תאהב אותה, זה כל מה שחשוב.