עורך דין גירושין – איך בוחרים את האיש הנכון?

עורך דין גירושין

אחד הרגעים העצובים ביותר בחייהם של בני זוג, הוא הרגע בו הם מבינים שזה נגמר ביניהם ובוחרים להיפרד. אף אחד לא מכין אותם לכך, הם בוודאי לא מצפים להגיע לנקודה הזאת, והתקווה שלהם היא להימנע מכך, גם אם היחסים שלהם במשבר, יש מי שמוכן להילחם ולעבוד בשביל שהם יוכלו לשפר אותם ולהמשיך לחיות ביחד.

אך ברגע שהם נפרדים, עליהם לעשות את זה בצורה מסודרת ונכונה. אם מדובר בזוג נשוי, זה אומר שעל כל אחד מבני הזוג לפנות אל עורך דין גירושין שייצג אותם בתהליך, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר. חשוב להדגיש כאן, התוצאה הטובה ביותר היא לא בהכרח ניצחון או מצב בו הצד השני, לא נהנה מתוצאה טובה גם כן.

עורך דין גירושין, מתמחה בדיני משפחה, מכיר את כל מה שקשור לעולם הגירושים מההיבט המשפטי, ויכול לייצג את הלקוח או הלקוחה שלו, בין אם זה מול עורך הדין של הצד השני ובין אם זה מול הרשות השופטת או הרבנות, אשר שופטות ונותנות את הדין בעניין.

כיצד בוחרים עורך דין גירושים?

ראשית, חשוב לוודא שמדובר לא רק באיש מקצוע עם ניסיון, אלא גם בגורם שאפשר לסמוך על הצד האנושי שלו כמו עזריאלנט עורך דין. בין אם מדובר בהליך פשוט ובוודאי אם מדובר בהליך מורכב, חשוב שיהיה לו צד אנושי, צד שיראה את הלקוח שלו מעבר להיבט הכספי או המשפטי.

שנית, חשוב שהוא יבין את המצב בו נמצאים, בין אם זה מבחינה אישית ובין אם זה מבחינת ילדים שנמצאים בתמונה או כל דבר אחר. חשוב שהוא ידע מה האינטרס והמטרות, על מנת לנסות ולהשיג אותם על הצד הטוב ביותר.