האם זה משנה איפה אני עושה השחרת חלונות לרכב?

השחרת חלונות לרכב – איפה הכי מומלץ לעשות?

אמנם השחרת חלונות היא פעולה הקשורה ברכב וניתן להניח שביצועה מתרחש במוסך אך לא כך הדבר.

השחרת חלונות עושים במקומות המיועדים לכך, אצל בעל מקצוע המיומן בעבודה זו, מכיר את כל השיטות, כל החומרים ואת אופן העבודה.

ישנם מקומות רבים שמבצעים השחרת חלונות ולכם נותר לבחור את המועדף עליכם. על מנת שתוכלו לעשות זאת בקלות, הינה כמה קריטריונים שחשוב לבדוק ויקלו עליכם את ההחלטה:

  1. השחרת חלונות עושים אצל זגג מקצועי – ודאו שבעל המקצוע הינו זגג מקצועי, לא צעיר מדיי שעושה את הסטאז' שלו על הרכב שלכם, ולא מבוגר מדיי שאינו מספיק מעודכן ברוח התקופה.
  1. זגג מקצועי גם יביא לידיעתכם כי החוק אוסר על השחרת חלונות קדמיים בצד הנהג, בצד היושב ליד הנהג, שמשה קדמית ושמשה אחורית. בכל מקרה, גם אם לא הביא זאת לידיעתכם, שימו לב, שאכן העבודה מבוצעת רק על חלונות אחוריים.
  1. השחרת חלונות נעשית במספר טכניקות שונות – ידעו את הזגג בשיטה אותה בחרתם.

במידה ובמקום העסק מבצעים השחרת חלונות בטכניקה אחרת מזו שאתם מעוניינים, אל תתפתו להישאר או להתפשר. לעיתים ולא רק בתחום של השחרת חלונות לרכב, בעלי מקצוע ינסו לשכנע אתכם להתאים את הצרכים שלכם כך שיוכלו הם לספק לכם את התוצר. המשיכו לחפש את המקום שיספק מענה מדוייק לצורך שלכם.

  1. קיימות מספר טכניקות להשחרת חלונות, כל אחת מהן דורשת סדר פעולות שונה, שימוש בחומרים שונים ומיומנויות שונות. וודאו שהזגג משתמש בחומרים איכותיים ובקשו הסבר על תהליך העבודה, למה לצפות ואיך לשמור על איכות העבודה.

5. קבלו המלצות וחוות דעת מקרובים ובחרו זגג אמין שגובה מחיר סביר.