הכרויות גרושים – להתחיל הכל מחדש

הנתונים מלמדים שרבע מהזוגות מתגרשים היום. מדובר על עלייה ביחס לעשורים קודמים וההנחה הרווחת היא, שעם הזמן המספרים האלה רק יגדלו כל הזמן. העניין הוא, גם זוגות שמתגרשים, מעוניינים להתחיל מחדש. כלומר, הם מעוניינים להכיר בן או בת זוג ולהתחיל מערכת יחסים חדשה, בתקווה שיוכלו למסד אותה בעתיד. 

היום הרבה יותר קשה להתחיל מערכות יחסים בכלל ובוודאי עבור גרושים שצריכים להתמודד גם עם המציאות של חייהם (בפרט אם מדובר על הורים לילדים) וכן עם סטיגמות שונות. מאחר והרבה מאוד גרושים חצו את גיל שלושים-ארבעים, אז אין להם את הרצון או את הכוח לעשות את זה כמו בפעם הקודמת, קרי דייטים, יציאות, על כל מה המשתמע מכך. 

לכן, האופציה הטובה ביותר עבורם, הוא להשתמש בכלי כגון אתר הכרויות גרושים. מדובר על אתר אליו כל גרוש וגרושה יכולים להירשם, לפתוח פרופיל ולהציג את עצמם בפני שאר החברים באתר. כל מי שירצה יוכל לפנות אליהם, בתקווה שזה יוביל לקשר רציני. 

למה אתרי הכרויות הם מאוד פופולאריים בקרב גרושים/גרושות

צריך לומר, אתרי הכרויות מחליפים במובן מסוים כלים אחרים שהיו נפוצים בעבר, כמו למשל, ערבי גרושים-גרושות, שהיו נערכים במקומות שונים ומיועדים ספציפית לקהל זה. אתרים אלו הפכו להיות מאוד נפוצים, בין היתר בזכות העובדה שיותר קל למצוא ולייצר קשרים דרך אתרים מסוג זה. 

האתר onlylove חוסך הרבה מאוד זמן, חוסך הרבה מאוד טרחה וכן עוגמת נפש. במקום לנסות להתחיל עם גורם מסוים במרחב הציבורי, כל השלב הראשון של הפנייה ויצירת קשר נעשה דרך המחשב. לאחר מכן בשלבים מתקדמים אפשר להיפגש פנים אל פנים ולנסות לייצר קשר זוגי. בתקווה שזה יוביל למשהו רציני בין הצדדים.