הליך גירושין – איך מתחילים?

נמצאים בצומת דרכים בה החלטתם לשים סוף לזוגיות? החלטתם להיפרד ולפרק את חבילת הנישואין? מעוניינים  שהתהליך יתבצע בצורה הקלה, המהירה והטובה ביותר עבורכם ובעבור הילדים שלכם?

הליכי גירושין

התחלה של הליכי גירושין תלויה במידה רבה בהכנות הנכונות ובאופן בו הגבר והאישה נוקטים פעולות על מנת לקדם את התהליך ולאפשר לו לקרות בצורה מהירה ותקינה, ללא הפרעות או בל"תמים לצורך הענקת ייפוי כוח מתמשך.

להתגרש בשלום

יש ל- 2 הצדדים מה להפסיד במאבק גירושין ולא רק כסף, אלא גם קשר עם הילדים, את העסק וגם שנים מהחיים עקב הלחץ הרב שטמון בהליך הגירושין.

הכנות מקדימות

חשוב מאוד להתחיל בהליך הגירושין רק לאחר שאוספים את כל המידע הפיננסי. מידע פיננסי כולל פרטים כוללים כולל סכומים הנמצאים בחשבון הבנק, כולל בתכניות החיסכון, ובנוסף הסכומים בקרנות הפנסיה וקופות הגמל. בצורה כזו, כאשר המידע פרוס בפניכם, ניתן להוכיח את מצבו הפיננסי של בן הזוג/ בת הזוג ממנו אתם מתגרשים.

אל הפגישה עם עו"ד גירושין הגיעו עם כלל מסמכים אלה המציגים מצב כלכלי מסויים, כמו כן חשוב להגיע עם תלושי השכר שלכם לאורך השנים (מקווים ששמרתם). כל הנתונים הפיננסים האלה הינם חשובים מאוד אל עניין תביעת המזונות שהוא גם חלק ניכר ומשמעותי בתהליך הגירושים, ומשמעותי יותר גם אחריי הגירושים ובחיים העצמאיים של כל אחד מהצדדים.

אספנו את כל המסמכים, מה עכשיו?

הליכי גירושין חייבים להתחיל עם פנייה יזומה אל עורך דין התחמה בגירושין. עורך הדין לענייני משפחה הוא הגורם המקצועי אשר מכיר את התחום על בוריו. יש לו היכרות נרחבת עם פסקי הדין השונים, כמו גם עם פס"ד התקדימיים. ניסיונו לימד אותו על ההשלכות הבירוקרטיות של עניין הגירושים בפועל. עורך דין המתמחה בתחום גירושין מספק ייעוץ ושומר על הזכויות של הלקוח, תוך כדי הקפדה על רגישות יתרה מתוך ההבנה העמוקה של משמעות הגירושין ומשמעות רגשית אשר נלווית אל התהליך הסבוך.