דגמחים

דגמחים

עבודה בתנאי שטח מורכבים דורשת את המיומנות המתאימה לכך, וכן בהתאם גם את הלבוש הטוב ביותר לייעול תפוקת העבודה בשטח. במקרה של עבודות שטח ניתן למצוא בגדי עבודה ייעודיים למטרה זו, ביניהם גם דגמחים המאפשרים תנאי עבודה נוחים, פשוטים וקלים הרבה יותר. כדי להבין מה החשיבות של לבישת דגמחים בזמן העבודה בשטח, מה המאפיינים של סוג לבוש זה והיכן ניתן למצוא דגמחים איכותיים – ריכזנו במאמר הנוכחי את כל הפרטים שכדאי לדעת בנושא.

מהם דגמחים?

דגמחים הם למעשה מכנסיים פרקטיים המשמשים כבגדי עבודה בשטח, כיוון שהם תפורים מבד עבה אך נעים, מכילים כיסים רבים ונוחים ללבישה בכל מזג אוויר. הפירוש של המילה דגמח הוא קיצור של המילים דגם חדש שנלקחו מעולם הצבא, כיוון שמדי צה"ל הם אלו שהעניקו את ההשראה לייצור בגדי עבודה פרקטיים ונוחים ללבישה בתנאי שטח מורכבים.

מתי מומלץ ללבוש דגמ"חים?

כיוון שהדגמחים מאופיינים בבדים עבים ועמידים מאוד, כיסים רבים במיקומים שונים על פני המכנסיים, יכולת נידוף זיעה ומים מהירה וגם נוחות ופרקטיות במהלך לבישה של המכנסיים – כל אלו מציבים אותם כמכנסי העבודה האולטימטיביים לכל צורך ומטרה בתנאי שטח כמו עבודות גינון, טיולים בחיק הטבע, עבודות צביעה ושיפוצים בבית וכן גם בגדי עבודה נוחים ואיכותיים עבור עובדים במפעלים, מחסנים, קבלני שטח, מתקינים ועוד שלל בעלי מקצוע שונים העוסקים בעבודות בסביבה מאתגרת.

כל אחד שלובש מכנסי דגמח יכול להעיד על היתרונות הגדולים בכמות הכיסים שיש במכנסיים, כיוון שאלו מאפשרים לשאת מגוון גדול של חפצים שימושיים ללא תלות בידיים כמו כלי גינון, מסמרים וברגים, דפים ועטים וגם חפצים אישיים כמו מפתחות וארנק שיהיו נגישים וזמינים תמיד.

היכן ניתן למצוא דגמחים איכותיים?

כדי למצוא דגמחים איכותיים ופרקטיים כדאי למצוא חברות מקצועיות המתמחות בשיווק של פריטים אלו, כמו יונידרס ביגוד איכותי לעבודה המציעים מגוון ענק של מכנסי דגמ"ח בעיצובים, מידות וצבעים שונים שיכולים להתאים לכל סוג של עבודת שטח ותנאי עבודה מאתגרים אחרים הדורשים ביגוד מקצועי ויעיל.