איך לקדם אזרחות לבן זוג זר?

אזרחות לבן זוג זר

החיפוש אחר אהבה וזוגיות הוא חיפוש תמידי. עבור רובנו כשאר בן הזוג המיוחל הנמצא ניתן להתחיל יחד את החיים המשותפים בקלות וללא קשיים משמעותיים אך מה קורה כאשר בן הזוג הנבחר הינו עובד זר או עובדת זרה? במקרים מעין אלו המדינה מערימה קשיים אשר בעזרת ההכוונה והעזרה הנכונה ניתן להתגבר עליהם ולחיות חיים מלאי שלווה והרמוניה.

תהליך קבלת אזרחות לבן זוג זר

תהליך הסדרת אזרחות לבן זוג זר הינו תהליך הכרחי שלא ניתן להתעלם או להימנע ממנו. ישנן שתי דרכים עיקריות בהן ניתן להסדיר את הנושא:

  • מעמד של תושב קבע – הדרך הראשונה הינה פנייה לתהליך של קבלת מעמד של תושב קבע. תהליך זה מיועד בעיקר עבור זוגות שאינם נשואים אך נחשבים לידועים בציבור. תחילה יש להגיש בקשה מיוחדת על מנת להאריך את שהותו של בן הזוג בארץ. לאחר מכן על בן הזוג הזר להגיע אל ראיון מיוחד במשרד הפנים בו יציג את בקשתו וכן את טיב הקשר. בדרך זו ניתן להשיג הארכה של שלוש עד שבע שנים שלאחריהן יוכל לקבל מעמד של תושב קבע.
  • אזרחות – הדרך להשיג אזרחות במדינת ישראל היא על ידי חתונה. על פניו נשמע שמדובר בתהליך פשוט יותר אך מכיוון שמדינת ישראל אינה מאפשרת נישואי מסוג זה על בני הזוג לטוס לחו"ל בכדי להתחתן.

קבלת אזרחות בדרך קלה

בין אם אתם מתחילים תהליך של קבלת אזרחות ובין אם תהליך של קבלת מעמד תושב קבע אין ספק כי אתם זקוקים לאורח רוח וסבלנות רבה. זהו תהליך בירוקרטי לא פשוט ולכן על מנת להפוך אותו למעט יותר נעים
מומלץ להיעזר בשירותיהם של משרד עורכי דין זרי חזן ושות' אשר ילוו אתכם החל משלב איסוף המסמכים ועד רגע קבלת האזרחות.