יתרונות של אבקות חלבון לספורטאים

כל מתאמן מתחיל יודע כי חלבונים מסייעים לתהליך הבנייה של מסת שריר, וכאשר מדובר באנשים אשר מקדישים את היום לאימונים מפרכים שכל מטרתם היא הגדלה של נפח השרירים בצורה בולטת ישנה חשיבות רבה לצריכה של כמות גדולה של חלבון שרק הולכת ועולה ככל שמדובר במתאמן בעל משקל גוף גבוה. בשל כל זאת מתאמנים מבצעים צריכה גבוהה של חלבון בצורה המרוכזת והפשוטה ביותר שניתן על ידי אבקות חלבון שמציעות את כל הנדרש לפעולת הגדלת נפח השרירים.

לסייע לאושש את הגוף מהאימון האחרון ולהכין אותו לקראת האימון הבא

ארוחה לאחר ביצוע של אימון גופני הינה קריטית עבור ההתאוששות של הגוף וין זה משנה אם מכניסים לגוף פחמימה או חלבון, העיקר הוא להעלות את רמת האינסולין בגוף, בפרט אם האימון נעשה לאחר כמה שעות טובות של צום. אם מדובר בצום שארך שמונה שעות ומעלה מדובר בצריכה שתהיה קריטית ביותר עבור ההתאוששות של הגוף כאשר אין לו את המזון הנדרש במעי או בקיבה וכל אלה התעכלו כבר מזמן.

אבקות חלבון לגיוון הטעם

אם נבדוק כמה חלבון אדם שמבצע אימונים תדירים צריך לצרוך מידי יום על מנת לספק את כמות החלבון הנדרשת לבניית מסת שריר גבוהה, נגלה כי מדובר בערך של 200-300 גרם חלבון עבור כל יום, מידי יום. על מנת להגיע לכמות זאת על ידי אכילה של תפריט המורכב ממזונות בעלי רמת חלבון גדולה, יש לאכול ביצים, פסטרמה, טונה, חלב, קוטג', חזה עוף וגבינה צהובה בכמויות גבוהות ומדודות. לא קיים מתאמן אשר יכול להישאר נאמן לארוחה חסרת גיוון מעין זו מידי יום ולכן אבקות חלבון המיוצרות במיוחד עבור ספורטאים מביאות את המענה המושלם בצורה של אבקת חלבון המגיעה בטעמים רבים כמו תות, שוקולד, בננה ואחרים ומעניקה למתאמן את הכמות הנדרשת של החלבון מבלי להכניס מגוון רחב של מאכלים שחוזרים על עצמם מידי יום. באתר tarbut תמצאו עוד מידע על פארם סטור.

סיוע לתהליך של איזון הורמונאלי

לאחר סיום של אימון כל מתאמן צריך להחזיר את הרמה ההורמונאלית למצב תקין כדי להחיל סביבה בונה שמציעה את הרמה האידיאלית של ההורמונים בגוף האדם שמתאמן כדי שזה יתחיל תהליך של בנייה מסת שריר גבוהה. משמע שלאחר סיום של אימון גופני ניתן לצרוך אבקת חלבון בלבד כדי להגיע אל האיזון ההורמונאלי שהוא חלק חשוב מכל העניין של בנייה של מסת שרירים גבוהה בגוף.

שימוש באבקת החלבון למעשה מעלה את רמת האינסולין בגוף אל הרמה הנדרשת.

אולי גם יעניין אתכם: