איך לבחור את האנטי וירוס הנכון למחשב שלך

אין אדם בעל מחשב נייח או נייד שלא יודע שיש צורך להתקין אנטי וירוס אשר יגן על המחשב וכי אם לא מותקנת תוכנה כזו, המחשב נמצא בסכנה מאוד גדולה. בשוק יש היצע רב של תוכנות אנטי וירוס מה שיוצר בלבול בקרב אנשים אשר מתלבטים איזה מהתוכנות להתקין על המחשב שלהם. להלן כמה דברים אותם צריכים לקחת בחשבון בבחירה של תוכנת אנטי וירוס עם רישיון.

עד כמה התוכנה כבדה

משום שהתוכנה במרבית המקרים מותקנת על המחשב היא תופסת מקום בזיכרון המשפיע על מהירות העבודה שלו, מאטה את עבודתו מה שמשפיע על העבודה עמו באופן כללי. לכן חשוב לבחור תוכנה אשר מצד אחד תהיה טובה, איכותית ויעילה ומצד שני לא תהיה כבדה מדי ותפגע בביצועים של המחשב.

> קבלו מידע על VPN מומלץ

תוכנה יעילה

יש מגוון תוכנות אשר נותנות מענה כנגד וירוסים. חשוב לבחור תוכנה שתהיה יעילה, תגלה וירוסים שונים ותדע להתמודד איתם, אך יחד עם זאת חשוב שהיא לא תתריע על וירוסים או גורמים שונים ללא סיבה אמיתית. לכן חשוב לבחור תוכנה של חברה מוכרת, שמוציאה עדכונים בתדירות סבירה ויודעת לתת מעטפת הגנה נרחבת למחשב ולתוכנות נוספות שמותקנות עליו.

נוחות שימוש ואפשרויות נלוות

משום שאת תוכנות האנטי וירוס מתפעל המשתמש במחשב, יש חשיבות לכך שהתוכנה תהיה בעלת ממשק קל ופשוט לשימוש כך שכל אדם יוכל להפעיל את התוכנה ולא יהיה צורך להיות איש מחשבים מומחה. כמו כן חשוב התוכנה תהיה בעלת פיצ'רים נלווים שיהיה קל להפעיל במידת הצורך כמו סריקה של המחשב עצמו, סריקה של מיילים, הגנת גלישה לאתרים ועוד. בסופו של דבר במקרים של התלבטות, הטוב ביותר זה להתייעץ עם איש מקצוע המבין את התחום ויוכל להמליץ על אנטי וירוס AVG לקנייה המתאים ביותר לצרכים האישיים של כל אדם ואדם.