7 סיבות לעבור לגיבוי לענן בעסק

אחד החששות המתמידים והמטרידים של כל מנהל עסק הוא מאיבוד חומרים ותכנים המצויים במערכת המחשבים שלו. נזקים כאלו יכולים להיגרם מטעויות או בזדון עקב חדירת האקרים לטובת ריגול וכופרה. פתרון יעיל הינו קבלת שירותי גיבוי בענן לעסקים מאתר אנטרסיס המספקים שפע של יתרונות לעסק. 

להלן 7 סיבות לעבור לגיבוי  בענן בעסק.

  1. חיסכון בעלויות – כך, ביחס להקמה והפעלה עצמית הכרוכה ברכישת ציוד, הטמעת התוכנות, צריכת תמיכה לתשתית. מעבר חוסך את כל אלו וניתן להשתמש במודלים שונים המותאמים ספציפית לצרכים. הם גמישים וניתן לשנותם בכל עת לפי התפתחות העסק.
  2. גמישות עסקית – מגיעה עקב הגברת יכולת הניידות והאפשרות לעבוד מכל מקום ובכל עת מלפטופ, מטלפון סלולארי ועוד.
  3. צריכת משאבים על פי תכנון – השירות הגמיש מאפשר תכנון מדויק לטובת האחסון הנדרש, שירותי מחשוב צמודים ושירותי מעטפת. אין צורך לרכוש מראש ציוד מיותר שאולי לא ייעשה בו שימוש עתידי.
  4. גיבוי – הגיבוי חיוני מאוד ושירות במיקור חוץ מספק אותו ביעילות ובמקצועיות רבה. מייתר את הצורך בהקמת מערך גיבוי פנימי שהינו יקר ומסורבל. 
  5. אבטחת מידע בענן – יעיל ובטוח יותר. חברות רבות מציעות אבטחה משתי חוות שירותים בו זמנית.
  6. חיסכון בכוח אדם – המיועדים להקמה ותחזוקת תשתיות תקשורת, לשיקום עקב תקלות אפשריות ועוד.
  7. יעילות ושקט נפשי – היתרון הנ"ל אינו נמדד באלמנטים טכניים אבל תורם רבות במובנים אחרים של שקט נפשי המגיע מביטול סכנות לארגון, מהיכולת להקדיש מאמצים רבים לתפעול נכון של העסק בדגש על קידומו. עיסוק בנושאים החשובים ביותר שיובילו, בסופו של דבר, גם לתוספת בשורת הרווח.

מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום ולהתקדם מולה בהדרגה ושלב אחר שלב.