ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

ציפוי זה משמש עבור חלונות ומספק עבורם הגנה הן מפני קרינה והן מפני הדף פיזי. לציפוי חלונות יתרונות רבים. הראשוני שבהם הוא שהוא לא משפיע על הנוף ועל מה שרואים מהחלון, למעט החלשה נדרשת לעוצמת הקרינה, בדומה לאופן בו פועלות משקפי שמש. לצד זאת, ציפוי חלונות ניחן ביתרונות רבים אחרים בתחום הפיזי אשר הופכים את החלונות למקומות בטוחים גם בשעה שמתחולל הדף רב עוצמה בחוץ.

ביסוס על שכבות הגנה מפוליאסטר והדבקה אקרילית

ציפוי חלונות מבוסס על 2 סוגי הגנות, פוליאסטר ואקריל. ציפוי פוליאסטר ברמת 350 מקרון מתבסס על 4 שכבות, 3 מתוכן פוליאסטר שתי וערב ורביעית – שכבת הדבקה אקרילית. ציפוי חלונות זה נהוג במוסדות ציבור וממשלה, חנויות ומקומות עבודה מרובי חלונות. ציפוי פוליאסטר של 200 מקרון מתבסס על 3 שכבות, 2 מתוכן פוליאסטר שתי וערב ושלישית – שכבת הדבקה אקרילית. ציפוי חלונות מסוג זה מתאים במיוחד לבתי חולים ושגרירויות, בשל היותם מבנים ממוגנים עם שמירה, מה שמפחית את הסיכוי לפגיעה בהם ביחס למבני ציבור שגרתיים.

בחירת הציפוי המתאים בסיוע מומחים

מומלץ לבחור ציפוי חלונות בעזרתם של נציגים מומחים מטעמה של חברת מיגון. בדרך זו אתם מקבלים בדיוק את המוצר שמתאים לחלונות שלכם ויכולים לזכות להגן עליהם במאת האחוזים מפני מפגעים צפויים. הציפויים קריטיים במיוחד להתקנה בקרבת שדות תעופה או כאשר מתגוררים באזורי עימות או במקומות בהם ההוואי הפלילי ניכר מאד בהשוואה לאחרים, כולל שימוש באמצעי הדף ונשק חם.

הנאה מהגנה חסרת פשרות בכל חלון

עם ציפוי חלונות אתם זוכים להגנה מתמדת מפני כל סוג של איום, החל מהפחתה בעוצמת הקרינה ועד הגנה פיזית מהדף. בכך, החלון הופך להיות אחד מהמוקדים הבטוחים במבנה במקום גורם מרתיע בשל היותו עשוי מזכוכית. ציפוי חלונות מאפשר ליהנות שוב מסביבת נוף בטוחה ולא ממתח שניכר כאשר שוהים ליד חלונות באזורים מועדים. אם המבנה שלכם מרגיש לכם כך, חשוב לטפל בחלונות שלכם ולהציב בהם ציפוי חלונות המתאים להגנתם. בכך, החלונות חוזרים להיות שוב אזורים בטוחים ומאפשרים עבודה פורייה, שהות בטוחה ומעל לכל – סגירת הפינה של נקודת תורפה זו. ההתקנה נעשית בידי עובדי מיגון מומחים.