כוח אדם

כוח אדם

מעוניינים לדעת כיצד לגייס כוח אדם איכותי כיום? המשימה פשוטה משחשבתם ולא כרוכה בגיוס "כוכבי" משאבי אנוש כעובדים פרטיים. אנו מכירים את התרחיש שרובכם עוברים: עבדתם קשה, השקעתם בעסק שלכם את כל מה שיש לכם, ואז כשאתם מפרסמים משרת מגייס/ת משאבי אנוש מגיעים אליכם אנשים עם דרישות שכמעט לא ניתן לעמוד בהן, החל משכר ועד תנאים במהלך העבודה. מכל זה אתם יכולים להימנע אם תפנו לחברת כוח אדם.

חברת כוח אדם – מגייסים בשבילך בשיטה בדוקה שסייעה לאלפי מעסיקים

חברת כוח אדם תפעל בשבילכם על מנת לגייס את מיטב העובדים. הגיוס נעשה בהתאמה לקריטריונים שאתם מגישים. בחברת כוח אדם יושבת מחלקת משאבי אנוש מנוסה מאד, אשר תוכל לתרגם באופן מידי את הדרישות שלכם באופן מעשי ולגייס עבורכם את מיטב העובדים.

מתמחים בכל סוגי המשרות

בחברת כוח אדם לא מתקבעים על תחום מסוים אלא פועלים למען כלל המעסיקים במשק. בין הלקוחות: חברות הייטק, חברות שליחויות, חברות קמעונאות, עסקים פרטיים, חנויות, רשתות שיווק ועוד. חברת כוח אדם תפעל באופן יסודי המתאים להווייתכם. במצבת העובדים של חברה זו נמצאים מגייסים מכלל קשת התעסוקה, החל ממומחי הייטק ועד מומחי קמעונאות ועסקים פרטיים, והם פועלים בכל תחום, מהידוע ביותר ועד הכי אזוטרי.

עובדים נטו בשבילכם עד לגיוס העובדים

בחברת כוח אדם לא יסתפקו במועמדים שטיבם מוטל בספק, שצל כבד לגבי כשירותם עומד מאחוריהם, או שרף האמינות שלהם לא נראה גבוה. חברה זו תפעל על מנת להביא לפתחכם את האנשים האיכותיים ביותר שתוכלו להעלות על הדעת. מי שמחפש עובדים דחופים לאחר שנותר בלי כוח אדם בתחום מסוים, ומנגד, מי שמחפש לעבות את מצבת העובדים בשביל להגביר יעילות במקום העבודה, ימצא את הטובים ביותר רק בחברת כוח אדם. עבודה מדויקת וממוקדת ללא סייג, עדכונים שוטפים לכם המעסיקים, ולא פחות חשוב – הנאה צרופה מתהליך החיפוש יביאו, בסופו של דבר, את האנשים הנכונים למקום הנכון עבורם: אליכם.

יתרונות מרכזיים בחברת כוח אדם

  • חיסכון בהקמת מחלקת משאבי אנוש אצלכם: החברה מתפקדת כגורם חיפוש עובדים באופן מלא.
  • חברת כוח אדם תמיד "פוגעת" ומוצאת את האנשים הנכונים למחלקות שלכם בבית העסק.
  • החברה מתקשרת רק עם כוח אדם איכותי ועמיד ולכן בעיות אמינות או הונאה כנראה ירדו מסדר היום.
  • לחברה שיטת סינון וניפוי שבודקת בדיוק לאן העובד צריך להיות מיועד על מנת שייתן את הטוב ביותר.
  • לחברה ניסיון רב שנים בהשמה וכוח אדם.
  • החברה עובדת מול כל סוגי החברות והעסקים.

כשאתם לקוחות של חברת כוח אדם, מצבת העובדים הבאה שלכם מובטחת הן בכמות והן באיכות. ניתן להוריד מסדר יומכם את פרויקט חיפוש העובדים ולהשאיר זאת באמת לטובים ביותר במשק. פנו אל חברת כוח אדם וראו שיפור מורגש באיכות כוח העבודה שלכם!